Emirates i Condor aktywują wzajemną umowę interline

20-11-2023

Linie Emirates i Condor ogłosiły aktywację wzajemnej umowy. Zwiększy ona dostępność do 70 tras dla klientów obsługiwanych przez obie linie lotnicze w Europie, Afryce, Azji, Australazji i na Bliskim Wschodzie, a to wszystko przy jednym bilecie i bezproblemowej polityce bagażowej. Dodatkowo członkowie Emirates Skywards mogą zbierać i wykorzystywać mile na wszystkich lotach obsługiwanych przez Condor.

Umowy zostały podpisane podczas Dubai Airshow przez Adnana Kazima, Dyrektora Komercyjnego Emirates oraz Jensa Boyda, Dyrektora Komercyjnego Condor.

Dzięki niej pasażerowie Condor otrzymają wygodny, dodatkowy dostęp do lotów obsługiwanych przez Emirates między Frankfurtem a Dubajem oraz dalej, do 12 punktów w Azji, Australazji, Afryce i na Bliskim Wschodzie, obejmując Auckland, Bangkok, Male, Maskat i Mauritius.

Emirates i Condor aktywują wzajemną umowę interline

Nowe partnerstwo poszerzy obecność Emirates w Europie o dodatkowe 57 punktów, poprzez cztery destynacje w Niemczech, zapewniając większą liczbę opcji i połączeń dla klientów linii lotniczych do popularnych miejsc w Europie i na Karaibach, zarówno w podróżach służbowych, jak i rekreacyjnych.

Emirates obsługuje Niemcy od 1987 roku i obecnie przeprowadza 63 loty tygodniowo do Frankfurtu, Hamburga, Dusseldorfu i Monachium. Linie lotnicze nadal rozbudowują swoją globalną obecność, aby sprostać wymaganiom klientów, współpracując z partnerami strategicznymi w celu zapewnienia bezproblemowego dostępu do wielu miejsc poza własną siecią 144 destynacji. Dzięki dołączeniu Condor do swojej sieci, obejmującej 30 partnerów codeshare i 121 interline, klienci Emirates mogą bezproblemowo dotrzeć do ponad 1500 miast na 6 kontynentach.

Zbieraj i wykorzystuj mile również w sieci Condor

Członkowie Emirates Skywards mogą teraz zbierać i wykorzystywać mile na wszystkich lotach obsługiwanych przez Condor – do 1 mili Skywards za przelot w klasie ekonomicznej, 1,25 mili Skywards za lot w klasie premium ekonomicznej, oraz do 2,15 mili Skywards za klasę biznes.

Ponad 1,4 miliona obywateli i rezydentów Niemiec jest zarejestrowanych w Emirates Skywards i korzysta z ekskluzywnych przywilejów, w tym nagród za loty, podwyższenia klasy podróży, pobyty w hotelach i doświadczenia, których nie można kupić za pieniądze.

Bilety są już dostępne w sprzedaży i można je nabyć za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma