Emirates i Air Canada poszerzają współpracę o połączenia z Montrealu

22-08-2023

Linie lotnicze Emirates ogłosiły rozszerzenie umowy code-share z Air Canada o loty do i z Montrealu. To rozszerzenie następuje po uruchomieniu w lipcu połączeń do największego miasta Quebecu. Dzięki temu pasażerowiemogą teraz swobodnie planować podróże między 11 popularnymi krajowymi celami podróży poza Montrealem a różnymi lokalizacjami w globalnej sieci połączeń Emirates, korzystając z usług obu linii lotniczych na jednym bilecie.

Emirates  i Air Canada poszerzają współpracę o połączenia z Montrealu

Rozszerzona sieć kanadyjskich miejsc docelowych w ramach partnerstwa code-share między Emirates i Air Canada obejmuje teraz 11 miejsc docelowych poprzez Montreal, z dodatkowymi 69 punktami dostępnymi z tego portu lotniczego dzięki lotom interline.

Bilety dostępne za naszym pośrednictwem.

Partnerstwo code-share między Emirates i Air Canada umożliwia klientom cieszyć się większym wyborem tras, korzystając z płynnych połączeń między dwoma największymi miastami Kanady a takimi celami podróży jak Halifax, Edmonton, Ottawa i Calgary. To idealna opcja zarówno dla podróżujących w celach turystycznych, biznesowych, jak i dla tych, którzy odwiedzają rodzinę czy przyjaciół. Pasażerowie Emirates teraz mogą podróżować z Toronto do 19 miejsc docelowych korzystając z udogodnień code-share, oraz z dodatkowymi 100 miejscami docelowymi możliwymi dzięki umowie interline.

Z drugiej strony, podróżujący z kanadyjskich miast mogą skorzystać z usług Emirates w Montrealu lub Toronto, aby podróżować do Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu przez hub przewoźnika w Dubaju.

W sektorze związanej z Toronto, linie Emirates oferują codzienne połączenia do Dubaju na pokładzie popularnego flagowca A380. Największa międzynarodowa linia lotnicza na świecie obsługuje również siedem lotów tygodniowo między Montrealem a Dubajem, wykorzystując do tego celu samoloty Boeinga 777, co umożliwia pasażerom planowanie podróży do różnych miejsc docelowych na całym świecie.

Podróżujący korzystający z połączeń Emirates mogą zorganizować całą swoją podróż na jednym bilecie i skorzystać z udogodnień, takich jak limit bagażu oraz wygodne odprawy do miejsca docelowego*.

Dodatkowo, członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards mogą gromadzić i wykorzystywać mile na loty obsługiwane przez obie linie.

*Odprawa bagażowa dotyczy podróży wychodzących z terytorium Kanady. Pasażerowie podróżujący do miejsc docelowych w Kanadzie z zagranicy są zobowiązani do odprawy bagażowej w kanadyjskim punkcie kontroli celnej przy pierwszym punkcie wejścia (Toronto lub Montreal).

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma