Air France Świętuje 90 Lat Elegancji

02-11-2023

Air France, francuska linia lotnicza z wielką tradycją, 7 października 2023 roku obchodziła 90. rocznicę swojego istnienia, a z tej okazji przygotowała szereg wyjątkowych wydarzeń, w tym ekspozycję, sprzedaż gadżetów i pokazy mody, które pozwoliły uczcić ten jubileusz.

Air France Świętuje 90 Lat Elegancji

Historia Air France:

Air France została założona 7 października 1933 roku poprzez połączenie kilku firm lotniczych. Od tamtej pory firma stała się ikoną "francuskiej sztuki podróżowania" na całym świecie, oferując blisko 1000 lotów dziennie do 200 miast na całym globie, dysponując flotą ponad 240 samolotów.

Kolekcja Pięciu Unikalnych Sukni:

W pracowni kostiumów Opery Francuskiej stworzono kolekcję pięciu unikalnych sukien, które symbolizują bogatą historię i tradycję Air France. Te wyjątkowe kreacje były dostępne dla zwiedzających od 28 września do 10 października 2023 roku na specjalnie zorganizowanej ekspozycji w słynnej Galerii Lafayette Paris Haussmann w Paryżu.

Archivalne Zasoby Mundurów Lotniczych:

Przewoźnik zaprezentowal również swoje archiwalne zasoby mundurów lotniczych. To była niezwykła okazja, by przyjrzeć się ewolucji stylu i mody w linii lotniczej przez lata.

Kolekcja Sukien jako Ilustracja 90 Lat Elegancji:

Aby uczcić 90 lat elegancji i innowacji, Air France stworzyła kolekcję pięciu oryginalnych sukien, które reprezentowały różne aspekty jej działalności, takie jak samoloty, mundury, afisze promujące połączenia, menu pokładowe, design i architekturę. Każda kreacja to hołd dla dziedzin, które Air France pielęgnowała przez dekady.

Współpraca z Xavierem Ronze:

Kolekcja sukien została stworzona we współpracy z Xavierem Ronze, szefem pracowni kostiumów do Baletu Opery Paryskiej. Te oryginalne projekty łączą historię z nowoczesnością, odzwierciedlając to, co najlepsze w Air France i w kulturze francuskiej.

Wystawa w Galerii Lafayette:

Galeria Lafayette, znana jako paryska świątynia mody, to było idealne miejsce na prezentację tych wyjątkowych sukien. W 12 witrynach domu handlowego można było podziwiać kolekcję. Suknie były otoczone zabytkowymi i współczesnymi przedmiotami, które towarzyszyły pasażerom w podróżach Air France przez te 90 lat.

Jubileuszowe Pamiątki:

Wewnątrz Galerii Lafayette znajdą się sklepy oferujące szeroki wybór pamiątek i gadżetów z okazji jubileuszu, w tym modele samolotów, zestawy podróżne, pocztówki, zawieszki bagażowe i wiele innych. Również w ofercie internetowego sklepu www.airfranceshopping.com dostępne są współczesne i stylizowane artykuły promocyjne Air France.

Współpraca z Francuskimi Luksusowymi Markami:

W ramach jubileuszu Air France współpracuje z luksusowymi francuskimi markami, takimi jak Vanessa Bruno, Delsey, Bernardaud, Brun de Vian-Tiran czy Le parapluie de Cherbourg. To świetna okazja, by nabyć wyjątkowe produkty promujące francuskie know-how.

Okrągła rocznica Air France to doskonała okazja, by uczcić 90 lat elegancji, innowacji i komfortu na pokładach samolotów. Firma nadal pozostaje wierną swoim ideałom francuskiej kultury i stylu życia, oferując pasażerom niezapomniane doświadczenia podróży.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma