Aktualne promocje PPB

31-03-2017

Potrójne punkty za przeloty Brussels Airlines do Brukseli
Poleć w okresie od 01.05.2017 do 30.06.2017 z Brussels Airlines z Warszawy do Brukseli - stolicy Belgii - i zbierz potrójne punkty bonusowe w programie PartnerPlusBenefit.

Potrójne punkty na przeloty Brussels Airlines do Bombaju
Dla wszystkich osób, które planują podróż do Bombaju w Indiach w terminie od 27 marca do 30 czerwca 2017 zapraszamy do skorzystania z promocji:  3 razy więcej punktów bonusowych Benefit na loty linią lotniczą Brussels Airlines.

Podwójne punkty za przeloty Austrian Airlines do Szanghaju w marcu i kwietniu
Podróżuj do 30.04.2017 na pokładzie Austrian Airlines z Warszawy lub Krakowa do Szanghaju przez Wiedeń i ciesz się podwójnymi punktami bonusowymi Benefit.

Podróżuj z Lufthansą z Bydgoszczy i ciesz się potrójnymi punktami bonusowymi Benefit.
Za każdą rezerwacje biletów lotniczych lini lotniczej Lufthansa na loty z lub do Bydgoszczy w okresie od kwietnia do września otrzymasz potrójne punkty.

Aby zdobyć punkty wystarczy zalogować się do konta PPB i skorzystać z wyszukiwarki wpisując Bydgoszcz jako miejsce wylotu lub przylotu. Zakupiony bilet zostanie automatycznie zarejestrowany na koncie w PartnerPlusBenefit.

Podróże biznesowe – wiele korzyści dla firmy

Informacje o korzyściach dla firmy znajdują się w informacji na stronie: "PartnerPlusBenefit: Podróże biznesowe – wiele korzyści dla firmy"

Już teraz zarejestruj firmę w programie PartnerPlusBenefit i korzystaj ze wspaniałych nagród - www.ppb-infolounge.com.

Więcej informacji udziela biuro obsługi Klienta
tel: 17 230 68 30, 724 010 003
e-mail: info@whynottravel.pl

Powrót do listy aktualności