A350 Lufthansy to skok w przyszłość

12-07-2017


Lufthansa dba o wygodę i bezpieczeństwo swoich pasażerów, dlatego do jej floty dołączył Airbus350. To najbardziej zaawansowana na świecie maszyna międzykontynentalna.  

Pasażerowie podróżujący A350 mogą skorzystać z rozrywki pokładowej. Teraz dostępne są większe monitory i internet w usłudze FlyNet®. Podróżujący mogą śledzić rozgrywki sportowe na żywo, a to wszystko dzięki 24 kanałom sportowym w telewizji. To nie koniec udogodnień dla wszystkich tych, którzy zdecydują się skorzystać z bogatej oferty Lufthansy. Aplikacja Lufthansy umożliwia im bowiem śledzenie trasy lotu oraz bagażu, który z nimi podróżuje.

Wnętrze A350 zostało zaprojektowane przez najlepszych i zdecydowanie podnosi komfort podróżowania. Ciśnienie w kabinie jest podobne do ciśnienia powietrza zmierzonego na wysokości 1800 metrów w miejsce 2400 metrów w podobnych typach maszyn. Zoptymalizowane, ergonomiczne i szerokie siedzenia w stylowych kolorach, zwiększone przestrzenie między fotelami, oświetlenie LED dostosowywane do pór dnia i nocy, panoramiczne okna oraz wyciszone wnętrze gwarantują wygodną i przyjemną podróż.

A350 Lufthansy kursuje:
- codziennie między Monachium a New Delhi
- codziennie między Monachium a Bostonem
- codziennie między Monachium a Bombajem.


Niemiecki przewoźnik zamówił łącznie 25 maszyn tego typu. Pierwszy 15 lotów jest realizowane z niemieckiego Monachium.

 

A350

A350

A350

 

Powrót do listy aktualności