✈ Z ostatniej chwili - wiadomości biznesowe w maju

23-05-2017

 

  •  

Nowości w PPBNagrody programu PartnerPlusBenefit

Dzięki programowi PartnerPlusBenefit, Ty i Twoja firma możecie szybko i łatwo gromadzić punkty na nagrody. Komfort, elastyczność oraz luksus cieszy naszych pasażerów i zachęca do podróży biznesowych. Więcej dobrych wiadomości - uczestnicy programu Miles & More mogą zbierać punkty również na prywatne konta podczas podróży służbowych. Tylko podczas jednej podróży można zebrać pokaźną liczbę punktów Benefit. Pozwala to Twojej firmie i jej pracownikom na natychmiastową wymianę punktów na nagrody i skorzystanie z nich podczas kolejnej podróży służbowej.

  •  

Nowości w PPBPierwsze urodziny terminalu tranzytowego Lufthansy

Z dumą prezentujemy znakomite wyniki nowego terminalu lotniska w Monachium. W pierwszym roku działalności nowoczesny terminal satelitte obsłużył ponad 74 000 rejsów i około 9 milionów pasażerów. Doskonale zaprojektowana przestrzeń i znakomity zakres usług sprawiły, że pierwszy dodatkowy terminal w Niemczech okazał się ogromnym sukcesem zarówno dla pasażerów, jak i dla personelu.

 

  •  

Nowości w PPBAtrakcyjne taryfy w Klasie Biznes

Goście mogą wypocząć na przestronnym, zupełnie płaskim łóżku z funkcją masażu, ciesząc się prywatnością i rozkoszując się daniami przygotowanymi przez Szefa kuchni. Na dużym ekranie można oglądać wybrany program rozrywkowy. Pasażerom przysługuje zwiększony limit bezpłatnego bagażu, mają też możliwość skorzystania z saloników premium, dedykowanych stanowisk odprawy i szybkich przejść na lotniskach

  •  

Nowości w PPBSWISS Choice: korzystaj z większej ilości usług

Swiss Choice umożliwia zwiększenie komfortu podróżowania. Obecnie mamy w swojej ofercie szereg dodatkowych usług przed odlotem, w trakcie podróży i po wylądowaniu. Dzięki temu podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej dopasowana do indywidualnych wymagań.

 

Powrót do listy aktualności