✈ Nowości w czerwcu 2018

26-06-2018

Lufthansa

Preferowana strefa miejsc – od 12.‍06.‍2018 r. dostępna również na trasach europejskich

Teraz w Klasie Ekonomicznej na trasach europejskich z rezerwacją dostępna jest opcja preferowanej strefy miejsc. SWISS już oferuje tę usługę, a od 12 czerwca 2018 r. jest ona również dostępna w Austrian Airlines oraz Lufthansie – dla podróży od 20 czerwca 2018 r.


Lufthansa

Jeszcze przyjemniejszy sen w Klasie Biznes Lufthansy

Słodkich snów – wygodny materac, ciepły koc oraz nowa poduszka – pasażerowie Klasy Biznes mogą teraz cieszyć się jeszcze większym komfortem. Lufthansa Dream Collection jest teraz dostępna podczas wybranych rejsów międzykontynentalnych trwających 10,5 godziny lub dłużej.

Lufthansa

Do końca czerwca zarezerwuj SWISS Privacy seat w świetnej cenie

SWISS Privacy seat w SWISS Business na dalekich trasach, to pojedyncze miejsce przy oknie, które można rezerwować w atrakcyjnej cenie na wybranych trasach – np. do Pekinu już od 89 EUR/99 USD.


Brussels


Poznaj nowy The Loft Brussels Airlines na lotnisku w Brukseli

Flagowy salonik Brussels Airlines, The Loft, niedługo będzie mógł zapewnić pasażerom większą przestrzeń, wyższy komfort oraz nowe doświadczenia wynikające ze współpracy z firmami Lexus, Miele, Grohe, Corian oraz Dyson. Jest to projekt oparty na zasadach tradycyjnej japońskiej gościnności, omotenashi. Zostanie zaproponowane sześć nowych pryszniców, nowoczesna kuchnia, gdzie oferowane będą kulinarne kreacje, strefa VIP, prywatne pokoje do drzemki, wszystko w belgijskich akcentach. Goście będą mogli korzystać z nowej przestrzeni od lipca.
 


Lufthansa


Telewizja na żywo – transmisje wszystkich ważnych meczów na pokładzie

Sportowe emocje podczas rejsów międzykontynentalnych Lufthansy! Dzięki kanałom telewizji na żywo Sport 24, CNN oraz Euronews, klienci mają możliwość śledzenia wszystkich ważnych wydarzeń sportowych na wbudowanych monitorach lub na własnym laptopie, tablecie lub smartfonie

Powrót do listy aktualności