Oferta pracy: Specjalista ds. Windykacji

Why Not TRAVEL poszukuje osób do pracy na stanowisku "Specjalista ds. Windykacji" w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Why Not TRAVEL jest firmą z ugruntowaną pozycją i jednym z liderów w zakresie kompleksowej obsługi wyjazdów biznesowych na rynku polskim. Pracownik zatrudniony na stanowisku Specjalista ds. Windykacji odpowiedzialny będzie za odzyskiwanie należności od dłużników.

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
•    Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
•    Znajomość pakietu MS Office
•    Komunikatywność, terminowość i umiejętności analityczne

Obowiązki:
•    Windykacja należności przeterminowanych
•    Kontakt telefoniczny z Klientem
•    Ustalanie harmonogramu spłaty zaległości
•    Wysyłanie monitów do Klienta
•    Przygotowywanie raportów na potrzeby windykacji
•    Przekazywanie spraw do postępowania sądowego i do windykacji zewnętrznej

Oferujemy:
•    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    5-dniowy tydzień pracy (poniedziałek – piątek)
•    spersonalizowane narzędzia pracy (laptop, telefon)
•    indywidualne podejście do pracownika
•    możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
•    udział w szkoleniach
•    praktyczne wykorzystanie nabywanej wiedzy
•    wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników
•    przyjazną atmosferę pracy
•    stałe wynagrodzenie
•    Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

CV proszę przesyłać na adres: kariera@whynottravel.pl z dopiskiem „Specjalista ds. Windykacji”

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Rzetelna firma