Praca: Kierownik Działu Obsługi Klienta

31-01-2022

Why Not TRAVEL poszukuje osób do pracy na stanowisko "Kierownik Działu Obsługi Klienta" w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Zadania:

  • Koordynowanie działań Działu Obsługi Klienta oraz wspieranie zespołu w kłopotliwych kwestiach
  • Podejmowanie kluczowych decyzji
  • Budowanie relacji z Klientami, udział w spotkaniach biznesowych
  • Motywowanie i podnoszenie kompetencji pracowników
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
  • Przygotowywanie raportów

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Preferowane wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub pokrewne)
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu czynności administracyjno-biurowych oddziału
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność, umiejętność znajdowania rozwiązań
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i pracy zespołu

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym środowisku zawodowym zapewniającym otwartość i wsparcie współpracowników
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • Umowę o pracę

CV prosimy wysyłać na adres: kariera@whynottravel.pl z dopiskiem „Kierownik Działu Obsługi Klienta”.

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Rzetelna firma