Praca: Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju

31-01-2022

Why Not TRAVEL poszukuje osób do pracy na stanowisko "Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju" w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Wymagania i zadania:

  • sprzedaż systemu WhyNotBook w modelu SaaS i dbanie o jego dalszy rozwój
  • koordynowanie pracy całego procesu związanego z obsługą podróży służbowych i delegacjami
  • audyt potrzeb i oczekiwań klientów
  • Budowanie zaufania i długoterminowych relacji z Klientami i Partnerami biznesowymi
  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki
  • Minimum 2 letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w planowaniu strategicznym i rozwoju biznesu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Oferujemy:

  • Stałą pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej na rynku firmie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Cykl profesjonalnych szkoleń
  • Samochód służbowy

CV proszę przesyłać na adres: kariera@whynottravel.pl

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Rzetelna firma