Stawki korporacyjne

OSZCZĘDNOŚCI | PEWNOŚĆ | WYGODA

 

Współpraca w oparciu o stawki korporacyjne na usługi hotelowe to wygodne rozwiązanie dla firm, którym zależy na płynnej współpracy, konkretnej lokalizacji oraz optymalizacji kosztów.

Co bardzo istotne, taki model współpracy opiera się na ustaleniach biznesowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb związanych z noclegami, organizacją konferencji lub innych eventów biznesowych.

Doświadczenie, wiarygodność oraz zaufanie jakim obdarzają Why Not TRAVEL Partnerzy, reprezentujący branżę hotelarską, umożliwia naszej firmie negocjowanie bardzo korzystnych stawek sieciowych, jak i stawek w hotelach działających niezależnie.


POTRÓJNA KORZYŚĆ

Współpraca z Why Not TRAVEL gwarantuje aż trzy zasadnicze korzyści:

  • OSZCZĘDNOŚCI

Zapewniamy realną redukcję kosztów związanych z pobytami służbowymi oraz korzystaniem z usług hotelowych na całym świecie.

  • PEWNOŚĆ

Gwarantujemy najlepsze stawki - jeśli cena od globalnego dostawcy będzie niższa (np. w przypadku promocji) to system, z którego korzystamy zapewnia możliwość dokonania rezerwacji biorąc pod uwagę stawkę najkorzystniejszą dla naszych Klientów.

  • WYGODA

Dzięki naszym usługom firmy oszczędzają czas związany z formalnościami i łatwo dokonują rezerwacji w ramach zawartej umowy – bez konieczności sprawdzania dostępności miejsc oraz terminów.


REZERWACJE ONLINE

Za pomocą systemu rezerwacyjnego wszyscy zarejestrowani przedstawiciele firmy mogą dokonywać rezerwacji hotelowych w wersji online - po specjalnych korporacyjnych stawkach wynegocjowanych samodzielnie lub za pośrednictwem Why Not TRAVEL.


Zapraszamy do kontaktu oraz wielowymiarowej współpracy z gwarancją konkretnych korzyści.

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

ZESPÓŁ WHY NOT TRAVEL

Rzetelna firma