Programy lojalnościowe

ZNIŻKI | PROMOCJE | BENEFITY

 

Programy lojalnościowe gwarantują optymalizację kosztów, a pracownikom wyższy komfort lotu, atrakcyjne nagrody, dodatkowe przywileje i inne.

Współpraca z Why Not TRAVEL zdecydowanie ułatwia korzystanie z bezpłatnych programów lojalnościowych renomowanych linii lotniczych o globalnym zasięgu.

Nowoczesne rozwiązania systemowe oferowane przez naszą firmę pozwalają skutecznie monitorować oferty specjalne przewoźników, skuteczniej wykorzystywać zgromadzone punkty oraz uzupełniać faktury o informacje związane z danym programem lojalnościowym.

Spośród wielu dostępnych możliwości, poniżej prezentujemy programy cieszące się największą popularnością.


LISTA PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH

Klienci Instytucjonalni, Biznesowi oraz Indywidualni korzystający z usług renomowanych linii lotniczych z dużą częstotliwością, mogą korzystać z takich programów lojalnościowych, jak:

  • LOT DLA FIRM

LOT Dla Firm to oferta kierowana przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. Przejrzysty program zbierania i wydawania punktów pomaga optymalizować budżet podróży służbowych z szerokim wachlarzem nagród oraz dodatkowych bonusów. Wraz z przystąpieniem do programu każda firma otrzymuje 4 000 powitalnych Punktów Premiowych. 

  • PARTNER PLUS BENEFIT – PROGRAM LOJALNOŚCIOWY GRUPY LUFTHANSA

Partner Plus Benefit to internetowy program lojalnościowy dla firm, który umożliwia redukcję kosztów nawet w przypadku kilku podróży lotniczych w ciągu roku. W ramach programu zbierane punkty można wymieniać na dodatkowe usługi, podwyższenie klasy podróży, bilety oraz inne nagrody. Po dokonaniu rejestracji firma, pracownik lub osoba indywidualna otrzymuje 1000 dodatkowych punktów Benefit.

  • MILES & MORE

MILES & MORE jest największym aliansem programowym linii lotniczych w Europie, z którego korzysta obecnie kilkanaście milionów osób. System polega na gromadzenie mil, które można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody lub zyskać wyższy status lotu. Do programu może dołączyć każdy, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

  • ONE WORLD BENEFITS

ONE WORLD BENEFITS to trzeci co do wielkości alians największych światowych linii lotniczych o globalnym zasięgu. Osoby regularnie odbywające podróże, latające w ramach programu lojalnościowego, otrzymują karty, na których naliczane są mile wymieniane następnie na nagrody i dodatkowe przywileje.


Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu i współpracy – wyczerpująco odpowiemy na każde pytanie dotyczące programów lojalnościowych oraz możliwości ofertowych Why Not TRAVEL.

 

RAZEM MOŻEMY WIECEJ

ZESPÓŁ WHY NOT TRAVEL

Rzetelna firma