Podróżuj liniami Lufthansa Group do USA

30-01-2024

Poleć liniami Lufthansa Group do Miami, Nowego Jorku i Los Angeles - trzech miast, które oczarują Cię swoim niepowtarzalnym urokiem.

Podróżuj liniami Lufthansa Group do USA

Miami: Słońce, Plaże i Niekończąca Się Zabawa

Zapraszamy Cię do odkrywania rajskich wybrzeży Oceanu Atlantyckiego, ekskluzywnych dzielnic Art Deco, kubańskich rytmów Little Havana oraz imprezowej atmosfery na plażach South Beach. Miami to miejsce, gdzie wypoczynek spotyka się z atrakcyjnym życiem nocnym. Poznaj z nami tę wyjątkową destynację!

Nowy Jork: Miasto, Które Nigdy Nie Zasypia

Niech Was zaskoczy kulturowa mozaika, ikoniczne wieżowce Manhattanu, Broadway, niepowtarzalne parki i wiele innych atrakcji! Nowy Jork to miejsce, gdzie życie tętni wielkomiejskim rytmem, oferując niezapomniane przeżycia na każdym kroku. Odkryj tajemnice tego niezwykłego miasta razem z nami!

Los Angeles: Miasto Aniołów i Marzeń Filmowych

Los Angeles kusi nie tylko słonecznymi plażami, ale także niekończącymi się trasami spacerowymi wzdłuż wzgórz Hollywood. Zanurz się w mieście rozrywki, obserwuj gwiazdy zarówno na niebie, jak i tych znanych z wielkiego ekranu. Razem z nami odkryj urok Los Angeles i jego eklektycznej kuchni!

Gotowi na podróż? Bilety lotnicze od Lufthansa Group są już dostępne w naszych biurach Grupy Why Not TRAVEL.

rezerwacje@whynottravel.pl  

 

Źródło: Lufthansa Group

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma