Odkryj przyszłość podróży z Lufthansa Allegris!

18-03-2024

Już w maju 2024 roku, na niebie zagości zupełnie nowa jakość podróżowania – Lufthansa Allegris. Pierwszy samolot Airbus A350-900, wyposażony w innowacyjny koncept klas podróży, wzniesie się w powietrze z Monachium do Vancouver, zapewniając pasażerom doświadczenia na nieosiągalnym dotąd poziomie personalizacji.

Lufthansa Allegris to nie tylko nowe fotele i usługi, ale przede wszystkim mnóstwo opcji personalizacji podróży, dzięki którym każdy pasażer poczuje się wyjątkowo. Lufthansa oferuje szeroki wybór możliwości dopasowania podróży do indywidualnych potrzeb i oczekiwań podróżujących.


Dowiedz się więcej o premierze Lufthansa Allegris!

 

Wszystkie niezbędne informacje na temat wprowadzenia na rynek Lufthansa Allegris znajdziesz już na whynottravel.pl.
 

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta – jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w rezerwacji biletów na pokładzie Lufthansa Allegris.

Telefon: 17 230 68 30, 724 010 003

E-mail: rezerwacje@whynottravel.pl
 

Nasz zespół Biura Obsługi Klienta jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące organizacji podróży służbowych z Lufthansa Allegris. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie w rezerwacji oraz dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb biznesowych.

Zapraszamy do wspólnej podróży w przyszłość podróżowania!

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma