Linie Emirates zwiększą liczbę lotów do Londynu-Heathrow

03-09-2023

Linie lotnicze Emirates będą obsługiwać dodatkowe loty do i z Londynu-Heathrow w okresie od 31 października 2023 r. do 30 marca 2024 r., aby zaspokoić popyt i zaoferować pasażerom więcej opcji podróży w nadchodzącym sezonie zimowym.

16 sierpnia 2023 r. największe międzynarodowe linie lotnicze Emirates, ogłosiły, że od 31 października 2023 r. do 30 marca 2024 r. będą obsługiwać pięć dodatkowych połączeń tygodniowo do Heathrow w Londynie. Usługa zostanie uruchomiona tymczasowo, aby zaspokoić zapotrzebowanie rynku w sezonie zimowym i zaoferować pasażerom większy wybór opcji podróży.

Linie Emirates zwiększą liczbę lotów do Londynu-Heathrow
Obecnie linie Emirates obsługują londyńskie lotnisko Heathrow oferując sześć lotów dziennie samolotem A380. Dodatkowy lot będzie:

  • odbywać się we wtorki, środy, czwartki, piątki i soboty
  • będzie obsługiwany przez samolot Boeing 777-300ER Emirates
  • w klasach pierwszej, biznes i ekonomicznej

Lot Emirates EK41 wystartuje z międzynarodowego portu lotniczego w Dubaju (DXB) o 13:20 i przyleci na lotnisko Londyn-Heathrow (LHR) o 17:20 czasu lokalnego. Lot powrotny, EK42, odleci z Londyn-Heathrow (LHR) o 20:15 i wyląduje w Dubaju o 07:15 czasu lokalnego następnego dnia.

Ponad 125 lotów tygodniowo na trasach w Wielkiej Brytanii
Linie Emirates kontynuują przywracanie połączeń na terenie Wielkiej Brytanii, wznawiając niedawno kultowe połączenia A380 do Birmingham i Glasgow, dwukrotnie zwiększając dzienną liczbę połączeń do Stansted oraz rozbudowując połączenia do Newcastle i Londynu-Gatwick.
Obecnie przewoźnik obsługuje w Wielkiej Brytanii 126 lotów tygodniowo, w tym:

  • sześć codziennych rejsów A380 do Londynu-Heathrow
  • trzy loty dziennie A380 do Gatwick
  • dwa razy dziennie do Stansted
  • trzy razy dziennie A380 do Manchesteru
  • dwa loty dziennie do Birmingham (w tym codzienne połączenie samolotem A380)
  • codzienny lot do Newcastle
  • oraz codzienny lot obsługiwany przez A380 do Glasgow

Ponad 140 miejsc docelowych na sześciu kontynentach
Rozległa siatka połączeń Emirates obejmuje ponad 140 kierunków na sześciu kontynentach. Przewoźnik oferuje swoim pasażerom niezrównane doznania kulinarne w przestworzach dzięki inspirowanemu regionami menu, które zostało opracowane przez zespół wielokrotnie nagradzanych szefów kuchni i uzupełnione szerokim wyborem napojów.

Na pokładzie pasażerowie mogą się zrelaksować, dzięki nagradzanemu systemowi rozrywki ice linii Emirates, który oferuje do 6500 kanałów starannie wyselekcjonowanych treści rozrywkowych z całego świata, w tym filmy, programy telewizyjne, muzykę, podcasty, gry, audiobooki i nie tylko.

Dubaj, siedziba i port macierzysty Emirates, pozostaje bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnych podróży, jak i miejscem przesiadkowym. Podróżni z Wielkiej Brytanii mogą skorzystać z platformy Dubai Experience, która pozwala im łatwo przeglądać, tworzyć i rezerwować spersonalizowane plany podróży, obejmujące loty, pobyt w hotelu, zwiedzanie kluczowych miejsc oraz inne atrakcje gastronomiczne i rekreacyjne w Dubaju i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma