Grudniowe loty z Emirates

05-12-2023

Linie Emirates radzą z rozwagą planować podróże w ostatnim miesiącu roku, ponieważ wtedy liczba rejsów jest najwyższa, ze względu na Święto Narodowe ZEA i Boże Narodzenie. W grudniu, w weekendowe dni z lotniska w Dubaju odlatuje ponad 75 000 pasażerów Emirates.

Pasażerom Emirates zaleca się przybycie na lotnisko do 3 godzin przed lotem i sprawdzenie godziny wejścia na pokład, by mieli pewność, że dotrą do bramki odlotu na czas. Podróżni mogą skorzystać z szerokiej gamy opcji odprawy i nadania bagażu, od Emirates City Check In & Travel Store, przez nowo wyremontowane strefy odprawy w klasie pierwszej i biznes na lotnisku w Dubaju, po usługi prywatnej odprawy domowej i odprawy zdalnej.
 

Grudniowe loty z EmiratesOdprawa online dzięki aplikacji Emirates
Wystarczy pobrać aplikację Emirates, aby mieć dostęp do szczegółów lotu na wyciągnięcie ręki. Umożliwia ona rezerwację i zmianę lotu, pobranie cyfrowej karty pokładowej dla większości miejsc docelowych, otrzymywanie powiadomień o locie, sprawdzenie, jakie posiłki będą serwowane, wstępne zamówienie ciepłego posiłku w klasie biznes, rezerwację usługi szofera, a nawet wstępny wybór i zaplanowanie filmów do obejrzenia w ramach rozrywki pokładowej. Klienci mogą również załatwić formalności przed lotem na stronie Emirates.com. Odprawa online i odprawa za pośrednictwem aplikacji są dostępne na 48 godzin przed odlotem.

Nadanie bagażu dzień wcześniej na lotnisku
Klienci Emirates mogą bezpłatnie nadać walizki w przeddzień podróży. Pasażerowie odlatujący z Dubaju mogą odprawić się wcześniej i nadać bagaż 24 godziny lub 12 godzin przed odlotem w przypadku lotów do USA. Następnie, bliżej godziny odlotu, klienci mogą udać się bezpośrednio do strefy odprawy pasażerów na lotnisku.

Błyskawiczna odprawa w Emirates City Check In & Travel Store
Zamiast na lotnisku, podróżni mogą się dopełnić formalności w Emirates City Check in and Travel Store w ICD Brookfield Place, Dubai International Financial Centre (DIFC). Dzięki dogodnej lokalizacji w samym sercu dzielnicy biznesowej klienci Emirates mogą nadać bagaż już na 24 godziny i do 4 godzin przed lotem. Klienci mogą odprawić się w dowolnym momencie od 8:00 do 22:00 każdego dnia, rozpoczynając podróż z płynną obsługą za pośrednictwem automatów do samodzielnej odprawy, przy dedykowanych stanowiskach z agentami Emirates lub za pośrednictwem pierwszego na świecie robota odprawiającego – Sara.

Nowe strefy odprawy w klasie pierwszej i biznes zapewniają światowej klasy doświadczenie na lotnisku w Dubaju
Pasażerowie mogą skorzystać z automatycznych punktów odprawy Emirates na lotnisku, jeśli wcześniej nie dopełnii formalności online. Umożliwiają one przeglądanie planu podróży, wybór preferowanego miejsca i dodanie punktów Emirates Skywards, a także skorzystanie ze strefy nadania bagażu w celu jego odprawienia. Na międzynarodowym lotnisku w Dubaju strefy odprawy w klasie pierwszej i biznes Emirates zostały niedawno odnowione, idealnie na sezon świąteczny.
 

Grudniowe loty z EmiratesMożliwość wcześniejszego zamówienia zakupów bezcłowych
Klienci, którzy chcą zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, mogą wcześniej zamówić zakupy w strefie bezcłowej na stronie EmiratesRED.com i uzyskać dostęp do ekskluzywnych produktów Duty-Free, które są następnie dostarczane na miejsce w samolocie. Wśród luksusowych marek znajdują się Creed, Loewe, Mont Blanc, Bang & Olufsen, La Mer, Dr Levy, Cerruti, Yves Saint Laurent i wiele innych. Usługa pre-order jest dostępna na większości lotów, a pasażerowie mogą dokonywać zakupów od 21 dni do 40 godzin przed lotem, podając szczegóły lotu podczas płatności. Następnie personel pokładowy dostarcza zamówienie bezpośrednio na miejsce pasażera podczas lotu.
 

Grudniowe loty z EmiratesSzczególna pomoc dla osób  z niepełnosprawnościami
W okresie świątecznym osoby z niepełnosprawnościami mogą korzystać z dedykowanego wsparcia ze strony przeszkolonego personelu Emirates i lotniska. Obejmuje ono przewodnik wstępnego planowania podróży na lotnisko Dubai International Airport (DXB) dla osób z ukrytymi niepełnosprawnościami, 2 godziny bezpłatnego parkingu na lotnisku oraz dostęp do priorytetowej odprawy, kontroli paszportowej, kontroli bezpieczeństwa i w razie potrzeby priorytetowego wejścia na pokład. Pasażerowie mogą zapoznać się z informacjami na stronie dla osób niepełnosprawnych na emirates.com i skontaktować się z lokalnym biurem Emirates.
 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma