Gala Nekery - Podsumowanie Roku i Rola Partnera Why Not TRAVEL

07-11-2023

W blasku reflektorów, w eleganckim otoczeniu warszawskiego hotelu Intercontinental, odbyła się wyjątkowa Gala Nekery, stanowiąca doskonałą okazję do podsumowania minionego roku oraz uhonorowania najlepszych agentów. To wydarzenie, pełne magii i prestiżu, przyciągnęło uwagę branży turystycznej. Grupa Why Not TRAVEL miała zaszczyt być Partnerem tego eventu. Pragniemy przedstawić szczegóły tego wyjątkowego spotkania oraz podkreślić naszą rolę w tym spektakularnym sukcesie biura podróży Nekery.

Gala Nekera

To wydarzenie było nie tylko okazją do podsumowania minionego roku, ale także do zaprezentowania planów na przyszłość i nagrodzenia najlepszych agentów.

Reprezentanci Why Not TRAVEL, w tym Katarzyna Domagała - Dyrektor ds. Rozwoju, Karina Furtek - Dyrektor ds. Rozwoju Turystyki oraz Michał Buk - Dyrektor Technologii i IT, wzięli udział w tej wyjątkowej gali. Warto dodać, że podczas tego wydarzenia została zaprezentowana nowa strona internetowa (https://biletylotnicze.nekera.pl/), na której już wkrótce klienci i agencje będą mogli rezerwować i kupować bilety lotnicze, zarówno linii regularnych, jak i low-cost.

Gala Nekera

Nekera osiągnęła ponad 65 milionów złotych spodziewanych obrotów na 2023 rok, co oznacza wzrost o imponujące 85 procent oraz podwojenie zysku. Maciej Nykiel, prezes Nekery, wyjaśnił, że ten dynamiczny wzrost obrotów wynika z rozszerzenia portfolio produktowego, zwłaszcza w dziedzinie oferty czarterowej. Nekera planuje także zwiększyć liczbę miejsc w samolotach czarterowych oraz wprowadzić nowe kierunki i porty wylotowe.

Nekera odnotowała również duży popyt na zagraniczne wyjazdy, zwłaszcza do takich kierunków jak Turcja, Grecja, Hiszpania i Bułgaria. Jednak firma nie zapomina o ofercie krajowej, rozszerzając ją i sprzedając około tysiąca obiektów w Polsce.

Gala Nekera

Sprzedaż first minute na lato 2024 roku jest rekordowa, co jest dobrym znakiem na rynku turystycznym. Nekera planuje także nowe połączenia czarterowe na Kretę, Burgas oraz Warnę, a także wprowadzenie nowych kierunków podróży do Grecji, takich jak Kefalonia, Lefkada i Lemnos. Ponadto biuro podróży wprowadza ofertę na city breaks z dojazdem własnym lub samolotem, z popularnymi kierunkami takimi jak Stambuł, Rzym, Ateny, Barcelona, Wilno i Paryż.

Warto również zaznaczyć, że Nekera rozszerza swoją ofertę o wycieczki egzotyczne oraz narciarskie, w tym nowe kierunki, takie jak Słowenia i Francja. Dzięki tym innowacjom, Nekera pozostaje liderem w branży turystycznej i kontynuuje ekspansję na rynku podróży.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma