Praca: Specjalista ds. Marketingu

10-01-2019

W związku z dynamicznym rozwojem, Grupa Why Not TRAVEL specjalizująca się w kompleksowej obsłudze wyjazdów służbowych, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu.

Miejsce pracy: Kielnarowa k. Rzeszowa

Opis stanowiska:

  • budowanie tożsamości i wizerunku firmy;

  • aktualizacja stron www i social media (aktualizowanie strony, fotorelacje, poprawki, edycje i inne zmiany);

  • współpraca z firmami reklamowymi (np. graficy, drukarnie) oraz partnerami biznesowymi (linie lotnicze itd.);

  • współpraca z innymi działami w firmie (handlowy, sprzedaży, it itd.);

  • przygotowanie materiałów promocyjno-marketingowych (ulotki, foldery, reklamy prasowe, itp.);

  • wykonywanie prostych prac graficznych oraz koordynowanie działań.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie z zakresu marketingu;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • praktyczna znajomość zagadnień marketingowych i social media;

  • obsługa prostych programów graficznych i posiadanie „lekkiego pióra”, będzie dodatkowym atutem;

  • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków;

  • otwartość i kreatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • kreatywne i samodzielne stanowisko pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: paulina.kapusta@whynottravel.pl

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Rzetelna firma