Oferta pracy: Młodszy Specjalista ds. Księgowości

26-09-2018

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Księgowości
Wymagania:

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel);
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Terminowość i dokładność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Zadania na stanowisku:

  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych/raportów kasowych;
  • Sporządzanie zestawień;
  • Archiwizacja dokumentów;
  • Kontakt z kontrahentami w zakresie uzgadniania rozrachunków.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym środowisku zawodowym zapewniającym otwartość i wsparcie współpracowników;
  • Miłą atmosferę;
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego;
  • Umowę o pracę.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres [email protected] z dopiskiem „Młodszy Specjalista ds. Księgowości”

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.