Zatrudniamy młodych pracowników Grupy Why Not TRAVEL

27-04-2022

Jesteś po liceum, a może studiujesz zaocznie lub masz przerwę w edukacji? Chcesz dołączyć do młodych, energicznych i pracowitych ludzi?

zatrudniamy-mlodych-pracownikow-grupy-why-not-travel

Zapraszamy do nas! Nie wymagamy doświadczenia!

Oczekujemy entuzjazmu i otwartości na nowe obszary oraz umiejętności szybkiego uczenia się.

Na pewno sprawnie poruszasz się w Internecie i aplikacjach komputerowych, z  łatwością znajdujesz i weryfikujesz informacje oraz porozumiewasz się w języku angielskim. Jeśli do tego jesteś odpowiedzialny, uśmiechnięty oraz dyspozycyjny to już wkrótce możesz być SPECJALISTĄ w zakresie WYSTAWIANIA BILETÓW LOTNICZYCH!

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:kariera@whynottravel.pl z dopiskiem "Praca dla młodych osób".

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma