Why Not TRAVEL Super Gazelą Biznesu 2018

20-03-2019

Z dumą informujemy, że Why Not TRAVEL znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018, który jest najstarszym zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Mamy zaszczyt być Gazelą Biznesu nieprzerwanie z roku na rok od 2012, a rok temu zostaliśmy Super Gazelą za rok 2017. W tym roku również nosimy ten dostojny tytuł.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. O jego przyznaniu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.
 

Why Not TRAVEL w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018Konkurs Gazele Biznesu nieprzerwanie od 2000 r. organizuje „Puls Biznesu”.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Osiągnięty sukces jeszcze bardziej mobilizuje nas do wytrwałej pracy.

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma