SAMOLOTY EMIRATES A380 POLECĄ NA BALI

30-03-2023

Inauguracyjny lot airbusa A380 został zaplanowany na 1 czerwca 2023 r. Będzie to pierwsze połączenie obsługiwane przez największy samolot pasażerski w Indonezji.

Połączenie o którym mowa będzie odsługiwane dwuklasowym samolotem i zastąpi jedno z dwóch rejsów na Bali wykonywane przez Boeing 777-300ER.

  • pierwszy rejs wystartuje z lotniska w Dubaju i wyląduje na lotnisku w Denpasar
  • wylot o godz 3:25, lądowanie o godz. 16:35 czasu lokalnego
  • rejs powrotny o 19:40 i lądowanie o 00:45 czasu lokalnego
  • airbus A 380 oferuje 58 miejsc w klasie biznes i 557 miejsc w klasie ekonomicznej

SAMOLOTY EMIRATES A380 POLECĄ NA BALI

„Bali pozostaje jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w naszej siatce połączeń i strategicznym rynkiem w Azji Południowo-Wschodniej, zaś debiut Emirates A380 w Indonezji podkreśla nasze wieloletnie zaangażowanie w rozwój branży turystycznej w regionie. Z niecierpliwością czekamy na zwiększenie turystyki przyjazdowej na wyspę, a jednocześnie oferujemy podróżującym w celach rekreacyjnych i biznesowych więcej możliwości połączeń do Dubaju i dalej do miast w Europie i obu Amerykach w ramach rozbudowanej globalnej siatki połączeń Emirates” –  mówi Adnan Kazim, Chief Commercial Officer Emirates

Ponadto przewoźnik z ZEA prezentuje samoloty w nowych barwach. To już 3 edycja malowania samolotów, która sprawia że linia lotnicza jest bardziej rozpoznawalna.

To wizualna reprezentacja naszej unikalnej tożsamości, coś, co nosimy z dumą i co prezentujemy we wszystkich miastach, do których latamy na całym świecie. Odświeżamy nasze malowanie, aby zachować nowoczesność, nie tracąc kluczowych elementów naszej tożsamości, takich jak flaga ZEA na płetwie ogonowej i arabska kaligrafia” – mówi sir Tim Clark, prezes Emirates Airlines.

  Emirates - barwy samolotów

fot.źródło Emirates

Pierwszy samolot w odświeżonych barwach Emirates to A6-E0E Airbus A380, natomiast do końca 2023 r. nowe barwy będą wprowadzane w pozostałej flocie.

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma