Oferta pracy: Specjalista do działu MICE

30-11-2021

Why Not TRAVEL jest firmą z ugruntowaną pozycją i jednym z liderów w zakresie kompleksowej obsługi wyjazdów biznesowych na rynku polskim.

Pracownik zatrudniony na stanowisku Specjalista do działu MICE odpowiedzialny będzie za samodzielne przygotowanie ofert, kosztorysowanie, prezentację i realizację wyjazdów na całym świecie.

Miejsce pracy: Rzeszów / Poznań / Kielce

Wymagania:

  • Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub z obsługi grup MICE
  • Znajomość branży i doświadczenie w obsłudze wyjazdów motywacyjnych
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami korporacyjnymi
  • Dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dyspozycyjność , komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Silna motywacja, pozytywna energia i otwartość na nowe wyzwania
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność reprezentowania firmy, przygotowania i prowadzenia spotkań z Klientem biznesowym
  • Kreatywność,  zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego i / lub innego języka obcego w stopniu zaawansowanym

Obowiązki:

  • Przygotowania  ofert, kosztorysów oraz realizacja wyjazdów dla Klientów korporacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów w segmencie MICE (Meetings, Incentives, Conventions and Exhibitions)
  • Przygotowywanie dokumentów do rozliczeń

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia na umowie o pracę lub współpracę B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Spersonalizowane narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Udział w szkoleniach
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stałe wynagrodzenie

CV proszę przesyłać na adres: kariera@whynottravel.pl z dopiskiem „Specjalista do działu MICE”

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Rzetelna firma