Oferta pracy: Kasjer Lotniczy

25-09-2019

Dołącz do naszego zespołu! Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
Pracownik zatrudniony na stanowisku Kasjer Lotniczy odpowiedzialny będzie za obsługę Klientów firmy z zakresu szeroko pojętej sprzedaży biletów lotniczych oraz wynajmu samochodów w systemie Sabre.

Wymagania:
•    Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kasjera lotniczego
•    Bardzo dobra znajomość dowolnego systemu rezerwacyjnego np. Sabre
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego
•    Umiejętność pracy w zespole
•    Wysoka kultura osobista
•    Umiejętność organizacji pracy pod presją czasu

Oferujemy:
•    Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
•    Możliwość rozwoju zawodowego
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Konkurencyjne wynagrodzenie

CV proszę przesyłać na adres: kariera@whynottravel.pl z dopiskiem "Kasjer Lotniczy".

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Rzetelna firma