Nowe połączenie od Air France z Paryża do Salvadoru Bahia

17-05-2024

Czołowa francuska linia lotnicza Air France, ogłasza uruchomienie bezpośredniego połączenia z Paryża do Salvadoru Bahia. Ponadto, przewoźnik zwiększy częstotliwość lotów do Fortalezy, dostosowując swoją siatkę połączeń do rosnącego zapotrzebowania na podróże do Brazylii.

Inauguracja nowego połączenia z Paryża do Salvadoru Bahia, piątego największego miasta w Brazylii, zaplanowana jest na 28 października 2024 roku. Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki i soboty – samolotami typu Airbus A350-900.

Ale na tym nie koniec. Obecnie Air France realizuje trzy rejsy tygodniowo pomiędzy Paryżem a Fortalezą. Loty odbywają się we wtorki, piątki i niedziele. Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego przewoźnik zwiększy liczbę lotów do pięciu tygodniowo, dodając połączenia w środy i czwartki. Trasy będą obsługiwane samolotami typu Boeing 777-200ER.

Dzięki tym nowym i zwiększonym połączeniom Air France umożliwia jeszcze łatwiejszy dostęp do jednych z najpiękniejszych i najbardziej dynamicznych miast Brazylii, zarówno dla podróżujących służbowo, jak i turystów.

Podróże służbowe są kluczowe dla nawiązywania kontaktów i rozwoju międzynarodowych relacji biznesowych. Wybór odpowiednich linii lotniczych, takich jak Air France, zapewnia komfort i efektywność, co przekłada się na sukces zawodowy.

Rezerwuj już dziś i doświadcz komfortu podróży z Air France! Bilety dostępne w biurach Grupy Why Not TRAVEL

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma