LOT – niech podróż będzie jeszcze przyjemniejsza!

15-02-2022

Przedstawiamy ofertę usług dodatkowych, które są dostępne podczas lotów wybranymi samolotami naszego narodowego przewoźnika.

 

LOT – niech-podróż-będzie-jeszcze-przyjemniejsza!

BEZPRZEWODOWY SYSTEM ROZRYWKI W SAMOLOTACH B737

Wszyscy podróżujący na pokładach Boeingów 737 MAX 8 oraz Boeingów 737-800NG mogą skorzystać z nowego systemu bezprzewodowej rozrywki pokładowej. W tym celu należy po starcie połączyć się z bezprzewodową siecią LOT Entertainment. I już można cieszyć się z dostępu do szerokiej gamy produkcji kinowych, seriali czy kreskówek. Repertuar jest zmieniany średnio co dwa miesiące. Na platformie umieszczone zostały również przewodniki turystyczne, najchętniej odwiedzanych przez pasjonatów podróżowania, zakątków świata.

Wszyscy pasażerowie niezależnie od klasy, w której podróżują mogą korzystać z dostępu do wszystkich tytułów.

ROZRYWKA POKŁADOWA W SAMOLOTACH B787

Pasażerowie rejsów dalekodystansowych mogą umilić swoją podróż korzystając z wbudowanego systemu rozrywki pokładowej. Jest tylko obawa, że nie zmrużą oka podczas całej podróży, gdyż w repertuarze znajduje się ponad 290 pozycji filmów, albumów muzycznych, seriali oraz programów dokumentalnych! Każdy z Boeingów 787 Dreamliner wyposażony jest w odpowiednio w 213 miejsc z ekranami w modelu serii 800 oraz 249 miejsc z ekranami w modelu serii 900.

E-PRASA

Wreszcie nadszedł ten czas, kiedy na pokładach maszyn LOT-u dostępna jest usługa e-prasa. Żadnych drukowanych dzienników czy magazynów! Wszystko zamieszczone jest na stronie internetowej, gdzie po wpisaniu nazwiska i numeru rezerwacji Pasażer otrzymuje możliwość bezpłatnego pobrania wybranego czasopisma. W zależności od klasy podróży może na swój nośnik ściągnąć od 1 do 5 tytułów spośród ponad 1000 dostępnych w aplikacji, w ponad 30 językach. Ulubione tytuły można pobierać na 36 godzin przed wylotem i do 6 godzin po wylądowaniu.

 

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma