Jesteśmy Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki

30-11-2018

Niezmiernie nam miło poinformować, że Grupa Why Not TRAVEL została Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Grupa Why Not TRAVEL została Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Nasza decyzją była zmotywowana pragnieniem, aby świat był lepszy. Jednym i najważniejszym celem Szlachetnej Paczce jest walka z biedą. Do akcji włączane są rodziny ubogie, mające problemy finansowe, zdrowotne, często samotne czy zapomniane przez najbliższych. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców w ogólnopolski projekt Szlachetnej Paczki, przed świętami Bożego Narodzenia rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i marzeniom.

Jako Grupa Why Not TRAVEL bardzo chcieliśmy się włączyć do tej akcji. Zostając Inwestorem Społecznym jednego z rejonów w całej Polsce, firma staje się partnerem lokalnym SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Będziemy wspierać region Kraków-Krowodrza.

Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w tak wspaniałej inicjatywie!

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości zachęcamy do zaglądnięcia na stronę -  www.szlachetnapaczka.pl/

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma