Galeria zdjęć z inauguracji wznowienia lotów na trasie Rzeszów - Monachium

25-04-2023

24 kwietnia przedstawiciele Grupy Why Not TRAVEL na zaproszenie Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka" oraz Lufthansa Group, mieli okazję uczestniczyć w inauguracji wznowienia lotów na trasie Rzeszów - Monachium. Połączenie lotnicze operowane jest przez linię lotniczą Lufthansa. Rejsy z Jasionki realizowane były od 2009 roku, zaś ostatnie loty trwały do stycznia ubiegłego roku.

wznowienia lotów na trasie Rzeszów - Monachium

– Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić ponowny start połączeń Lufthansy pomiędzy Rzeszowem a Monachium. Nasi klienci na Podkarpaciu będą mogli korzystać z codziennych lotów do pięciogwiazdkowego hubu lotniczego, z wieloma połączeniami do USA, Kanady i Europy. Chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym, a przede wszystkim zespołowi lotniska w Rzeszowie, za wsparcie i cieszę się na naszą współpracę – mówi René Koinzack, dyrektor generalny grupy Lufthansa na Polskę i Republikę Czeską.

wznowienia lotów na trasie Rzeszów - Monachium

Od niedzieli (23.04.2023) z portu lotniczego w Jasionce znów można polecieć do Monachium. Dzięki uruchomieniu codziennego połączenia w godzinach południowych będziemy mogli prościej podróżować w najdalsze zakątki świata.

Wznowienie połączenia uczczono toastem, w Saloniku VIP Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka". Na miejscu byli obecni przedstawiciele przewoźnika Lufthansa oraz dziennikarze.

wznowienia lotów na trasie Rzeszów - Monachium

Więcej informacji o połączeniu znajdują się w naszym wpisie dot. uruchomienia rejsu z Rzeszowa do Monachium.

Szczegóły dotyczące połączenia:

  • rejsy z Monachium startować będą o godz. 11:10,
  • samoloty w Jasionce wylądują o 12:35,
  • wylot z Rzeszowa o 13:10,
  • przylot na lotnisko Franza Josefa Straussa o 14:45.

Loty odbywać się będą samolotami Bombardierami CRJ-900, które na pokład mogą wziąć do 90 pasażerów. 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma