Flydubai poleci z Dubaju do Poznania

22-05-2023

Od 29 października 2023 r. linia Flydubai rozpocznie regularne loty z Poznania do Dubaju. Bilety można zarezerwować już od 5 maja.

Loty na trasie Dubaj – Poznań będą:

  • obsługiwane 3 razy w tygodniu: w środy, piątki i niedziele
  • wykonywane będę przez Boeingi 737 MAX 8
  • start z lotniska w Dubaju zaplanowany jest o 7:35, a lądowanie na poznańskim lotnisku o 11:25 czasu lokalnego
  • natomiast z Poznania wylot ma nastąpić o 12:25, a lodowanie w Dubaju o godz. 21:35 czasu lokalnego

Flydubai poleci z Dubaju do Poznania

Port lotniczy Poznań – Ławica będzie trzecim w Polsce lotniskiem, po lotnisku Chopina w Warszawie i lotnisku Kraków – Balice, na które będą latały linie Flydubai.

Obecnie linie Flydubai wykonują codzienne loty na trasie Dubaj – Warszawa, a rejsy z Dubaju do Krakowa wykonywane są 5 razy w tygodniu: we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele. Od 26 czerwca br. połączenie to ma być realizowane codziennie. O takie połączenie zabiega również lotnisko w Gdańsku.

„Ogłoszenie przez linie lotnicze Flydubai bezpośrednich lotów z Poznania do Dubaju, to kamień milowy dla rozwoju siatki połączeń z poznańskiego lotniska. Po wielu latach starań, Poznań jako trzecie miasto w Polsce, zyska regularne połączenie obsługiwane przez tego przewoźnika znad Zatoki Perskiej. Bezpośrednie loty do Dubaju, to także dostęp mieszkańców Poznania, Wielkopolski i całej zachodniej Polski do szerokiej siatki połączeń Flydubai obejmującej ponad 110 kierunków w 50 krajach świata, a dzięki planowanej współpracy z liniami lotniczymi Emirates, możliwość kontynuowania podróży na ponad 150 kolejnych kierunkach. Ogłoszona dzisiaj trasa z Poznania do Dubaju, otwiera zupełnie nowe możliwości podróżowania, dzięki którym spodziewamy się wygenerowania dodatkowych potoków pasażerskich, będących impulsem do intensyfikacji zarówno ruchu turystycznego jak i biznesowego do tej części świata. Bliska współpraca Portu Lotniczego Poznań-Ławica z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną, pozwala liczyć na wzrost zainteresowania Poznaniem wśród pasażerów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, dla których nasze miasto może okazać się niezwykle ciekawym kierunkiem turystycznym” – mówi Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica

 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma