Emirates: Zmiany w ramach usługi Dubai Connect

24-10-2022

Linie Lotnicze Emirates informują o korzystnych zmianach w zakresie usługi Dubai Connect.

Dubai Connect jest to udogodnienie dla podróżnych, którzy mogą skorzystać z darmowego zakwaterowania, transferu do hotelu, posiłków i wiz w przypadku długiego czasu przesiadki pomiędzy lotami w Dubaju.

emirates-zmiany-w-ramach-uslugi-dubai-connect

Jeśli są Państwo zainteresowani tą usługą to lot przesiadkowy w rezerwacji musi być najlepszym dostępnym połączeniem, czyli czas oczekiwania na przesiadkę w Dubaju musi być możliwie najkrótszy. Kwalifikująca taryfa w przypadku biletów w jedną stronę wynosi 700 USD oraz 1000 USD w przypadku lotów w dwie strony.

  • Usługi Dubai Connect są dostępne dla pasażerów, którzy muszą oczekiwać na lot przesiadkowy od 8 do 26 godzin (nie 10 godzin jak do tej pory). Dotyczy to wszystkich klas lotu (pierwszej klasy, klasy biznes i ekonomicznej).
  • Dubai Connect obejmuje od teraz również wszystkie przysługujące podróżnym posiłki. Potwierdzenie posiłków będzie dostępne na recepcji w hotelu.

Zmiany te będą obowiązywać wszystkie nowe rezerwacje założone od 11 października 2022 r. od godz. 12.00 (czasu lokalnego w Dubaju).

Rezerwację Dubai Connect należy dokonać najpóźniej do 24h przed wylotem.

Aby skorzystać z tej usługi, należy spełnić wszystkie wymagania dotyczące testów i wjazdu do Dubaju, a także wymagania obowiązujące w miejscu docelowej podróży.

Noszenie maseczek na lotnisku w Dubaju oraz na pokładzie samolotów Emirate z/do Warszawy do/z Dubaju nie jest już obowiązkowe. Pozostałe regulacje związane z Covid-19 pozostają bez zmian.

 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma