Emirates wracają do Hongkongu

19-01-2023

Po ciężkim okresie pandemicznym linie lotnicze Emirates wznawiają w roku 2023 wiele połączeń w tym m.in. połączenie Dubaj – Hongkong.

Emirates wracają do Hongkongu

Od 29 marca 2023r. zwiększy się częstotliwość lotów do Honkongu liniami Emitares, dodając nowe bezpośrednie połączenia do obecnego już połączenia Dubaj – Hongkong przez Bangkok. Linie lotnicze obserwując globalny popyt na podróże międzynarodowe zapewniają, że zwiększą wybór i elastyczność dla podróżujących.

Bezpośrednie połączenie Dubaj- Hongkong będzie obsługiwane przez samolot Airbus A380 (rejs Emirates EK380)

  • Start z Dubaju odbędzie się o godz. 10:45, lądowanie w Hongkongu o godz. 22:00 czasu lokalnego
  • Lot powrotny start z Hongkongu o godz. 00:35 i lądowanie w Dubaju o godz. 05:00 czasu lokalnego

Przewoźnik przyznaje, że Hongkong jest jednym z kluczowych kierunków azjatyckich i z wielkim zaangażowaniem wspiera odbudowę tego połączenia. Jednocześnie informuje, że przez cały okres pandemii połączenia handlowe zostały utrzymane, import i eksport towarów odbywał się za pośrednictwem Emirates SkyCargo.

Ciekawostka smiley

Hongkong – futurystyczne miasto przyszłości ma wiele do zaoferowania. Luksusowe hotele, nowoczesne biura największych na świecie firm, zrobią wrażenie na nie jednym amatorze architektury. Miłośnicy kuchni będą zachwyceni obfitością targów i restauracji, w których warto spróbować makaronów czy pierożków, a co odważniejsi zupy z węża. Zapierająca dech w piersiach panorama Hongkongu jest nie wątpliwie jedną z piękniejszych atrakcji metropolii. Dla sympatyków dobrej zabawy czeka tu wiele tętniących życie, klubów nocnych. Pomimo tak gęstego zaludnienia, tylko 25% powierzchni stanowi zabudowa, pozostała część to zielone parki i skwery które powinny koniecznie znaleźć się na liście zwiedzania tego miasta.

 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

 

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma