Emirates uruchomi połączenie z Dubaju do Montrealu

30-04-2023

Przewoźnik Emirates uruchomi połączenie lotnicze z Dubaju do Montrealu. Pierwszy rejs zaplanowano na 5 lipca br. Będzie to codzienne połączenie na tym kierunku.

Codzienne loty na tej tresie o numerze EK243/244 będą realizowane boeingiem 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej i będą działać według następującego rozkładu:

  • EK243 z Dubaju do Montrealu, wylot o 2:30, przylot o 8:00
  • EK244 z Montrealu do Dubaju Wylot o 10:20 i przylot o 6:30 (+1 dzień)

Emirates uruchomi połączenie z Dubaju do Montrealu

Montreal staje się drugim portem lotniczym (po Toronto) Emirates w tym kraju, które ma na celu intensyfikacji współpracy gospodarczej między ZEA a Kanadą, przy użyciu polepszenia sektorów lotniczego i turystycznego oraz umocnienie wymiany handlowej.

Z ekscytacją uruchamiamy nasz drugi punkt w Kanadzie, rozszerzając zasięg w tym kraju o bezpośrednie połączenia z naszym hubem w Dubaju. Jako główny ośrodek metropolitalny i drugie co do wielkości miasto w Kanadzie, z przyjemnością dodajemy Montreal do naszej rosnącej siatki ponad 130 kierunków i wzmacniamy nasz zasięg w obu Amerykach, osiągając 18 punktów obsługiwanych przez połączenia z Dubaju – powiedział Adnan Kazim, Chief Commercial Officer Emirates Airline.

Członkowie Emirates Skywards mają możliwość zdobywania "mil" na wszystkich kwalifikujących się lotach Air Canada, a później mogą wymieniać je na punkty uprawniające do nagród w całej sieci Air Canada.

 

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma