Emirates rozpoczyna loty do Phnom Penh!

17-05-2024

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, wznowiły codzienne loty przez Singapur do Phnom Penh. Przywrócenie tego połączenia rozszerza sieć Emirates na Dalekim Wschodzie do 21 lotnisk, a w Singapurze do czterech lotów dziennie.

Lot EK348, obsługiwany przez trzyklasowy samolot Boeing 777-300ER, przybył na międzynarodowe lotnisko w Phnom Penh 1 maja i został powitany tradycyjnym kambodżańskim tańcem. Delegacja Emirates, w której skład wchodziły międzynarodowe media, została przyjęta przez ministra odpowiedzialnego za Państwowy Sekretariat Lotnictwa Cywilnego, dr Mao Havannalla, oraz dyrektora generalnego Portów Lotniczych Kambodży, Cyrila Girota.

Emirates rozpoczyna loty do Phnom Penh!Pasażerowie Emirates mogą cieszyć się wyjątkowymi doświadczeniami na pokładzie, w tym wielodaniowymi posiłkami inspirowanymi kuchnią regionalną, przygotowanymi przez nagradzanych szefów kuchni. Do wyboru jest także szeroka gama napojów najwyższej jakości. System rozrywki pokładowej ice oferuje ponad 6500 kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, muzyką, podcastami, grami i audiobookami w ponad 40 językach.

Emirates zdobyły liczne nagrody, w tym APEX World Class Airline 2024 za wyjątkową obsługę klienta oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i zadowolenia pasażerów. Zestaw udogodnień w klasie ekonomicznej Emirates został również nagrodzony IFSA 2024 w kategorii „Najlepsze udogodnienie na pokładzie”.

Bilety lotnicze do nabycia za naszym pośrednictwem.

rezerwacje@whynottravel.pl  

Powrót do listy aktualności
Rzetelna firma