Aktualności

PLL LOT z nowym safety video

08-12-2023
aktualności na www WNT(10).png
Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Muzeum Narodowe w Warszawie mają przyjemność zaprezentować wspólny projekt - nowe safety video. Film przedstawiający zasady bezpieczeństwa na pokładzie Boeingów 787-8 i -9 narodowego przewoźnika został nagrany w Galerii Sztuki XIX Wieku. Premiera odbyła się 7 grudnia, a materiał będzie emitowany od 1 stycznia 2024 roku.

Grudniowe loty z Emirates

05-12-2023
aktualności na www WNT(23).png
Linie Emirates radzą z rozwagą planować podróże w ostatnim miesiącu roku, ponieważ wtedy liczba rejsów jest najwyższa, ze względu na Święto Narodowe ZEA i Boże Narodzenie. W grudniu, w weekendowe dni z lotniska w Dubaju odlatuje ponad 75 000 pasażerów Emirates.

Zaproszenie na Webinar: Nowości od Linii Lufthansa Group!

04-12-2023
Zaproszenie na Webinar: Nowości od Linii Lufthansa Group!.png
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na fascynujący webinar organizowany przez Grupę Why Not TRAVEL we współpracy z renomowanymi liniami lotniczymi Lufthansa Group. To wydarzenie dedykowane przede wszystkim tematowi Lufthansa Allegris, ale także Premium Produktami oraz nowymi połączeniami oferowanymi przez Lufthansa Group.

Usługi na pokładzie Air Dolomiti

30-11-2023
Usługi na pokładzie Air Dolomiti.png
Gościnność na pokładzie zawsze była kluczowym elementem dla Air Dolomiti i zdobyła wiele międzynarodowych nagród; to jedna z przyczyn, dla których lot z Air Dolomiti to tak satysfakcjonujące doświadczenie, stanowiące część zaangażowania linii w promowanie włoskiego smaku i stylu na niebie Europy.

München Airport Otrzymuje Nagrodę "5 Gwiazdek" po Raz Czwarty z Rzędu

29-11-2023
aktualności na www WNT(3).png
München Airport po raz czwarty z rzędu zdobył prestiżowe wyróżnienie "5 gwiazdek" przyznawane przez londyński instytut lotniczy Skytrax. To czyni południowe centrum przesiadkowe Lufthansy jednym z zaledwie trzech lotnisk w Europie, które zdobyły to wyróżnienie.

PLL LOT - Nowości podróżnicze

28-11-2023
aktualności na www WNT(22).png
W sezonie letnim 2024 Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią dwie nowe trasy wakacyjne oraz wznowią dwa połączenia obsługiwane w ubiegłym sezonie z lotniska w Radomiu. Narodowy przewoźnik ponownie uruchomi loty między Warszawą a Atenami.

Eurowings wprowadza "Flex Light" - Podrózowanie bez stresu

27-11-2023
aktualności na www WNT(2).png
Eurowings, ceniona linia lotnicza oferująca korzystne ceny, poszerza swoją ofertę o nową usługę dla posiadaczy konta myEurowings.

Black Friday Exclusive w Qatar Airways

23-11-2023
aktualności na www WNT.png
Skorzystaj z wyjątkowych ofert Qatar Airways na tegorocznym Black Friday!

Emirates i Condor aktywują wzajemną umowę interline

20-11-2023
aktualności na www WNT(21).png
Linie Emirates i Condor ogłosiły aktywację wzajemnej umowy. Zwiększy ona dostępność do 70 tras dla klientów obsługiwanych przez obie linie lotnicze w Europie, Afryce, Azji, Australazji i na Bliskim Wschodzie, a to wszystko przy jednym bilecie i bezproblemowej polityce bagażowej.

Szalona Środa już dziś z LOT-em!

15-11-2023
aktualności na www WNT(20).png
Wybierz promocyjny kierunek i zrób sobie przerwę od zimy! W najnowszej odsłonie akcji „Szalona Środa” już dzisiaj masz możliwość zakupu biletów w obniżonych cenach do słonecznych miast w Europie. To, dokąd się wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie! Skorzystaj z Szalonej Środy rezerwując bilety za naszym pośrednictwem.

Referencje dla WNT od organizatorów Wielkiej Wyprawy Maluchów

10-11-2023
Referencje dla WNT od organizatorów Wielkiej Wyprawy Maluchów.png
Jubileuszowy rok dla Fiata 126p przyniósł nam nie tylko radość z pięćdziesięcioletniej historii Malucha, ale także okazję do udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu. Grupa Why Not TRAVEL miała zaszczyt być Partnerem Wielkiej Wyprawy Maluchów, która odbyła się minione wakacje.

20% zniżki na Certyfikat Ograniczenia Emisji Zakresu 3

09-11-2023
aktualności na www WNT(21).png
Z PartnerPlusBenefit możesz teraz wymienić zredukowaną ilość punktów Benefit i otrzymać Certyfikat Ograniczenia Emisji Zakresu 3.
Rzetelna firma