Aktualności

LOT: Powrót rejsów z Warszawy do Los Angeles

17-04-2024
Już w przyszłym tygodniu, po krótkiej przerwie, zostaną wznowione rejsy z Warszawy do Los Angeles obsługiwane przez LOT. Pierwszy lot ze stolicy Polski do drugiego największego miasta w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 24 kwietnia.

LOT - na początku czerwca polecimy do Oradei

16-04-2024
aktualności na www WNT(41).png
W końcu podróżujący doczekali się zapowiadanego połączenia między stolicą Polski, a Oradeą, które wystartuje 3 czerwca br. Przewidziane są 4 rejsy w tygodniu. Bilety na tę okazję można już zakupić za naszym pośrednictwem.

LOT – latem częściej do Skopje, Podgoricy i Berlina

12-04-2024
aktualności na www WNT(40).png
Wspaniała wiadomość dla podróżnych! Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększają częstotliwość lotów do Skopje, Podgoricy i Berlina na letnie miesiące! Teraz będzie jeszcze łatwiej i wygodniej dotrzeć do tych fantastycznych miejsc. Nie przegapcie szansy na niezapomniane podróże z LOT-em!

United Airlines rozszerza siatkę połączeń i wprowadza nowe trasy

11-04-2024
United Airlines rozszerza siatkę połączeń i wprowadza nowe trasy.png
United Airlines rozszerza swoją ofertę o trzy ekscytujące kierunki: Marrakesz w Maroku, Cebu na Filipinach oraz Medellin w Kolumbii. Dzięki nowym lotom bez przesiadek podróżowanie stało się jeszcze prostsze i bardziej dostępne.

Qatar Airways - Oferta Wiosenna w Klasie Ekonomicznej i Biznesowej

11-04-2024
aktualności na www WNT(47).png
Skorzystaj z wyjątkowej oferty Qatar Airways i odkryj najpiękniejsze wiosenne destynacje. Zarezerwuj bilety w atrakcyjnych cenach. Ciesz się komfortem podróży w klasie ekonomicznej lub biznesowej z biletem zakupionym do 17 kwietnia 2024 roku.

Lotnisko w Jasionce z nową nazwą Rodziny Ulmów

03-04-2024
aktualności na www WNT(44).png
W dniu 24 marca 2024 roku, w ważnym momencie narodowej refleksji, port lotniczy Rzeszów-Jasionka przybrał nową, doniosłą nazwę. Teraz nosi imię Rodziny Ulmów, polskich bohaterów, którzy w okresie II wojny światowej wykazali się niezwykłą odwagą, ratując żydowskie rodziny.

Emirates wprowadzają SAF na lotach z lotniska Schiphol w Amsterdamie

02-04-2024
aktualności na www WNT(39).png
Linie Emirates rozpoczęły w tym miesiącu realizację umowy paliwowej z Neste na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. W 2024 r. do systemu paliwowego na lotnisku Schiphol zostanie dostarczonych ponad 2 mln galonów (ok. 7,6 mld litrów) mieszanki SAF.

Odkryj nowe kierunki tego lata z Lufthansa

28-03-2024
Odkryj nowe kierunki tego lata z Lufthansa.png
Wraz z nadejściem lata 2024, Lufthansa rozszerza swoją ofertę, wprowadzając nowe trasy oraz kontynuując obsługę popularnych destynacji.

Odkryj Rijad z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT!

27-03-2024
aktualności na www WNT(40).png
Z przyjemnością informujemy, że Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają do swojej oferty nowy, ekscytujący kierunek – bezpośrednie połączenie z Warszawy do Rijadu, stolicy Arabii Saudyjskiej! To szansa, by odkryć kraj pełen kontrastów, bogatej historii oraz futurystycznych innowacji.

Godziny pracy biur w okresie Wielkanocnych

27-03-2024
aktualności na www WNT(41).png
Zapraszamy do zapoznania się ze zmienionymi godzinami pracy i numerami telefonów alarmowych.

Menu podczas lotu w klasie World Business z KLM

25-03-2024
aktualności na www WNT(38).png
Wybierając Klasę World Business w KLM, pasażerowie mają przyjemność korzystania z wyjątkowych doświadczeń kulinarnych, zasługujących na uwagę dzięki współpracy z renomowanymi holenderskimi mistrzami kuchni.

Odkryj Ateny z LOT-em!

25-03-2024
aktualności na www WNT(39).png
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie loty z Lotniska Chopina w Warszawie do Aten! Od 11 kwietnia 2024, codziennie, pasażerowie mają możliwość wyruszyć w niesamowitą podróż do jednego z najbardziej znanych miast Europy. Dla podróżnych z innych miast Polski, przewoźnik oferuje wygodne połączenia z przesiadką w Warszawie.
Rzetelna firma