Oferta pracy: Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych

13-10-2017

Grupa Why Not TRAVEL jako biuro podróży, które specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wyjazdów służbowych (bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów, bilety kolejowe), w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych.

Miejsce pracy: Kielnarowa k/Rzeszowa

Wymagania:
•    komunikatywność i dyspozycyjność;
•    umiejętność pracy w zespole;
•    bardzo dobra znajomość języka obcego
•    znajomość języka niemieckiego mile widziana,
•    znajomość pakietu Office i obsługi urządzeń biurowych;
•    umiejętność pracy pod presją czasu;
•    umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.

Obowiązki:
•    obsługa zapytań klienta, przygotowywanie ofert;
•    dokonywanie rezerwacji hotelowych;
•    sprawdzanie dokumentów;
•    obsługa zwrotów i zmian rezerwacji;
•    przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do działu rozliczeń.

Oferujemy:
•    możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym;
•    udział w szkoleniach;
•    możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;
•    przyjazną atmosferę pracy;
•    stałe wynagrodzenie.

CV z dopiskiem „Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych” proszę przesyłać na adres: kariera@whynottravel.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Rzetelna firma