Oferta pracy: Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej w Warszawie

06-07-2017

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
•    doświadczenie w prowadzeniu procesu pośrednictwa wizowego,
•    znajomość procesu rezerwacji zakupu biletów tanich linii lotniczych i biletów kolejowych,
•    dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego,
•    znajomość geografii świata,
•    łatwość nawiązywania kontaktów,
•    dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
•    dobra organizacja stanowiska pracy,
•    umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
•    zaangażowanie, silna motywacja do pracy,
•    wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:
•    profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna),
•    wyszukiwanie połączeń oraz przygotowywanie ofert i wycen,
•    sprzedaż biletów kolejowych, autobusowych, promowych,
•    uzupełnianie wniosków wizowych,
•    sprzedaż ubezpieczeń podróżnych,
•    obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży,
•    przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do Działu Fakturowania i Rozliczeń.

Oferujemy:
•    stałą pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznego zespołu,
•    możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie,
•    umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•    atrakcyjne wynagrodzenie,
•    cykl profesjonalnych szkoleń.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres kariera@whynottravel.pl z dopiskiem „Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej - Warszawa”.

Na dole CV proszę umieścić dopisek:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Rzetelna firma