Przestań marzyć - po prostu leć!

19-05-2017

Bez opłat za roaming w Unii Europejskiej

19-05-2017

eJournals - wygodna lektura podczas podróży

18-05-2017

Nowa oferta American Airlines - ważna do 31 maja

17-05-2017

✈Europa na lato w cenach Last Minute ✈

17-05-2017

Korzystaj z internetu na pokładzie samolotów linii Austrian Airlines

16-05-2017

Odprawa biletowo-bagażowa na lotnisku w Warszawie - ważne zmiany

16-05-2017

Tajlandia - oferta dla prawdziwych podróżników

15-05-2017

Phnom Penh, stolica Kambodży, już od 1 958 PLN

15-05-2017

5. urodziny terminala pasażerskiego w Jasionce

12-05-2017

W poszukiwaniu słońca - relacja z podróży

11-05-2017

Odkryj magię Barcelony ze Swiss

11-05-2017

Oferta pracy: Specjalista ds. Logistyki

10-05-2017

Nowy kierunek LOT ✈ Bezpośrednie połączenie do Tel Awiwu

10-05-2017

"Malediwy – czyli na tropie polskich śladów w raju" - relacja z wyprawy

08-05-2017

Oferta pracy: Kierownik Działu Kas Lotniczych

04-05-2017

Oferta pracy: Specjalista ds. Corporate Booking Tools

19-04-2017

Stanowisko: Specjalista ds. Corporate Booking Tools

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów korzystających z Corporate Booking Tool oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi

  • obsługa klientów korzystających z narzędzi rezerwacji online w zakresie wdrożenia, szkolenia, nawigacji, pomocy, analizy zgłoszonych błędów

  • zarządzanie i administrowanie systemem rezerwacyjnym

  • współpraca z działem handlowymi i działami operacyjnymi

  • badanie rynku i monitoring działań konkurencji

  • raportowanie bieżącej aktywności handlowej

  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami i przygotowywanie umów współpracy

Wymagania:

  • znajomość systemu rezerwacyjnego Sabre lub podobnych

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • znajomość konfiguracji i administrowania narzędziami online będzie dodatkowym atutem

  • kilkuletnie doświadczenie w pionie sprzedaży w branży turystycznej

  • doświadczenia w sprzedaży B2B – minimum 2 lata

  • bardzo dobra znajomości technik sprzedaży i negocjacji oraz zdolności analityczne

Oferujemy:

  • stałą pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznego zespołu

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

  • umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • cykl profesjonalnych szkoleń

  • samochód służbowy

Miejsce pracy:

  • Kraków, ul. Malborska 56

CV proszę przesyłać na adres: kariera@whynottravel.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)