Oferta pracy: Specjalista ds. Administracji

12-06-2018

MIEJSCE RACY:  Kielnarowa k/Rzeszowa

STANOWISKO:  Specjalista ds. Administracji.

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel);
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Terminowość i dokładność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • wsparcie Działu Administracji  w bieżących procesach z zakresu administracyjno-księgowego;
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów;
  • bieżące zadania administracyjne;
  • inne zadania zlecone przez przełożonych;

OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznym środowisku zawodowym zapewniającym otwartość i wsparcie współpracowników;
  • Miłą atmosferę;
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego
  • Pracę zmianową 8:00-16:00 lub 10:00-18:00.

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: kariera@whynottravel.pl  (w tytule e-maila prosimy o umieszczenie adnotacji: Specjalista ds. Administracji).

Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.